Podwykonawcy/Usługodawcy/Dostawcy

Serwis dla Podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow


Lista zatwierdzonych Podwykonawców/Usługodawców/Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 "Bako Trans" S.C. Wiesław Bednarz, Mirosław Bodzek ul. Nad Stawami 95
34-200 Sucha Beskidzka
usługodawca
2 A.S.T. BOCHUM GMBH Kolkmannskamp 8
44879 Bochum
dostawca
3 Agencja Obrotu Rolnego Przedsiębiorstwo Handlowe B. Staszak ul. Republikańska 8
59-420 Bolków
usługodawca
4 AGRO-TES s.c. T. Słowtiński, L. Kirszbaum ul. Republikańska 8a
59-420 Bolków
dostawca
5 AIR PRODUCTS Sp. z o. o. ul. Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
dostawca
6 AKTIW sp. z o.o. ul. Główna 15
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
7 AlpinExpert Marcin Maczek ul. Kolejowa 2
58-512 Stara Kamienica
podwykonawca
8 AMAR i MAJ Sp. z o.o. Sp.k. ul. Przemysłowa 17
83-050 Kolbudy
podwykonawca
9 Anna Wojciechowska CONAN ul. Skrajna 99A lok. 1
26-600 Radom
dostawca
10 ARGO TRADE Grzegorz Bujak Cedzyna 180G
25-900 Kielc
podwykonawca
11 ATM Sp. z o.o. Ul. Doktora Olgi Lilien 7
39-400 Tarnobrzeg
dostawca
12 ATUT RENTAL Sp. z o.o. ul. Lucerny 1
04-687 Warszawa
usługodawca
13 AUSTIN POWDER Polska Sp. z o.o. Łukaszów 37
59-516 Zagrodno
podwykonawca
14 AXIS Grupa Geodezyjna sp. z o.o. Piekary 383
32-060 Liszki
podwykonawca
15 BANAT Mariusz Banat ul. Trzciana 163
32-733 Trzciana
podwykonawca
16 Betard sp. z o.o. ul. Polna 30
55-095 Długołęka
dostawca
17 BEWA Sp. z o.o. S. K. ul. Przemysłowa 16
67-300 Wiechlice
dostawca
18 Biuro Projektowe HVL-Project Sławomir Śląski ul. Osiedle Dziekana 6B/15
41-253 Czeladź
podwykonawca
19 Buwar Adam Wróbel ul. Kasprowicza 27
59-400 Jawor
podwykonawca
20 BWB Technology ul. Niepodległości 5/5
26-200 Końskie
dostawca
21 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego ul. Chorzowska 25
41-902 Bytom
usługodawca
22 CONAN GROUP Konrad Wojciechowski ul. Skrajna 99A lok. 1
26-600 Radom
dostawca
23 Containex Strasse 14, Industriezentrum NÖ-Süd,
AT-2355 Wiener Neudorf
usługodawca
24 D&B Sp. z o.o. Ul. Brzoskwiniowa 3
55-050 Sobótka
podwykonawca
25 Dan-Bud Daniel Meszka ul. Zielona 48
96-126 Godzianów
podwykonawca
26 Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych Asanga ul. Osada Ojców 38
04-211 Warszawa
podwykonawca
27 Dariusz Gwizdała ul. Główna 34
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
28 DESPOL Techniki Montażowe Sp. z o.o. Ul. Podgórska 3
02-921 Warszawa
usługodawca
29 DLK Sp. z o.o. ul. Nowowiejska 17E
43-603 Jaworzno
usługodawca
30 Długokęcki Grzegorz, Długokęcka Izabela Sędzisłąw 131A
58-410 Marciszów
usługodawca
31 DOKA Polska Sp. z o.o. ul. Szklarniowa 8
03-046 Warszawa
usługodawca
32 DOM-BUD Rafał Plak ul. Trakt Lubelski 153
04-766 Warszawa
Usługodawca
33 DWD System Sp. z o.o. ul. J.H. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
dostawca
34 ELRAF Runo Rafał ul. Wrocławska 109
58-306 Wałbrzych
dostawca
35 ELTEL Networks Energetyka S.A. Gutkowo 81D
11-041 Olsztyn
podwykonawca
36 El-Wach Sp. z o.o. ul. Stanisławowska 47
54-611 Wrocław
podwykonawca
37 Enea Logistyka ul. Prosta 15
65-783 Zielona Góra
dostawca
38 Engineer Georg Pyttlik Saarbrücker Straβe
66557 Illingen
usługodawca
39 Euro Tech Plus Sp. z o.o. Paszowice 97
59-411 Paszowice
dostawca
40 Euromet Sp. z o.o. ul. Prusice 54
59-500 Złotoryja
usługodawca
41 eWork Sp. z o.o. ul. Działkowa 5
59-220 Legnica
usługodawca
42 Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER S.A. ul. Nakielska 42/44
42-600 Tarnowskie Góry
dostawca
43 FEDRECHT Sp. z o.o. Kowola 11
43-220 Bojszowy Nowe
podwykonawca
44 FeEra Sp. z o.o. ul. Argentyńska 10
59-220 Legnica
dostawca
45 Firma Handlowo- Usługowa Krzysztof Pawliszyn ul. Wolności 15
46-034 Pokój
podwykonawca
46 FM LIFT Bartosz Momot ul. Nektarowa 7
59-220 Legnica
dostawca
47 FORBUILD S.A. ul. Górna 2A
26-200 Końskie
dostawca
48 Franki Polska Sp. z o.o. ul. Jasnogórska 44
31-358 Kraków
podwykonawca
49 FUCHS OIL CORPORATION Sp. z o. o. ul. Kujawska 102
44-101 Gliwice
dostawca
50 G&M Group Sp. z o.o. ul. Łowicka 19/U03
02-574 Warszawa
podwykonawca
51 GEOTEKO Serwis Spółka z o.o. ul. Wałbrzyska 14/16
02-739 Warszawa
podwykonawca
52 GIS-MED Tomasz Sawer ul. Browarowa
58-160 Świebodzice
usługodawca
53 Gmina Bolków ul. Rynek 1
59-420 Bolków
podwykonawca
54 GODEL BETON sp. z o.o. ul. Kępińska 3
51-132 Wrocław
podwykonawca
55 GODEL MOBILBETON Sp. z o.o. ul. Kępińska 3
51-132 Wrocław
podwykonawca
56 GOLFMAR Grzegorz Marcinków Kościelna 61
Bystra 43-360
dostawca
57 GONAR-Systems International sp. z o.o. ul. Obroki 109
40-833 Katowice
usługodawca
58 Górażdże Cement S.A. ul. Cementowa 1,
Chorula 47-316 Górażdże
dostawca
59 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. ul. Cementowa 1
47-316 Chorula
dostawca
60 GRILTEX POLSKA Sp. z o.o. ul. Obornicka 7,
Złotkowo 62-002 Suchy Las
dostawca
61 Gruntkop Stawiarska Anna Pisarzowice 59
58-400 Kamienna Góra
usługodawca
62 Grzegorz Morawski ul. Główna 23, Gostków
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
63 Grzegorz Piotr Gruszecki i Ewa Iwona Gruszecka Sady Dolne 10A
59-420 Bolków
usługodawca
64 Grzegorz Strychar GEOPOINT ul. Melisowa 18
51-180 Wrocław
podwykonawca
65 Haberkorn Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich
238 44-348 Skrzyszew
dostawca
66 HANSA-FLEX Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 560
60-451 Poznań
dostawca
67 IBF Zakłady Produkcyjne ul. Kościuszki 21
59-700 Bolesławiec
dostawca
68 IC Consulenten Ziviltechniker Gmbh Zollhausweg 1
5101 Bergheim Austria
usługodawca
69 IMPOSTAL Sp. z o.o. ul. Inowrocławska 2a
88-180 Tuczno
dostawca
70 InDRA Michał Drabiński ul. Henryka Brodatego
02-496 Warszawa
podwykonawca
71 Inmost-Projekt Sp z o.o. ul. Lompy 15/2
44-100 Gliwice
podwykonawca
72 Innovo Technology sp. z o.o. sp. k. ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
podwykonawca
73 ITEL sp. z o.o. sp. k. ul. Konopnickiej 5
63-700 Krotoszyn
podwykonawca
74 IVIA Spółka Akcyjna Al. Roździeńskiego 91
40-203 Katowice
podwykonawca
75 Jerzy Nowak Pisarzowice 145
58-424 Kamienna Góra
usługodawca
76 Jolanta Skrzydeł Pisarzowice 145
58-400 Kamienna Góra
usługodawca
77 JTM Jerzy Twardysko ul. Saperów 1a/2
58-100 Świdnica
usługodawca
78 JTS Construction Sp. z o.o. Ul. Walońska 7/19
50-413 Wrocław
usługodawca
79 Julian Wlaźlak Usługi dźwigowe ul. Wrzosowa 41
63-900 Masłowo
usługodawca
80 KALBUT 2 sp. z o.o. Czasław 186
32-415 Raciechowice
usługodawca
81 KAMKO Krzysztof Osiński Beleń 14b
98-161 Zapolice
podwykonawca
82 KA-RO Sp. z.o.o ul. Myśliborska 98E/149
03-185 Warszawa
podwykonawca
83 Katarzyna Krupecka Lipienica 7
58-405 Krzeszów
usługodawca
84 Kayence  Internationa NV/SA Bedrijvenlaan 5
2800 Mechelen
dostawca
85 Klaus Faber AG (Faberkabel) Lebacher Str. 152-156
66113 Saarbucklen
dostawa kabli
86 Ko-Eco Andrzej Kozaczyk Aleja Lipowa 36
Piła 64-920
podwykonawca
87 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120
42-400 Zawiercie
dostawca
88 Konsorcjum: TH Silesia sp. z o.o. (lider)

Bochumer Eisenhütte GmbH & Co.KG. (partner)
Lider: ul. Jasna 31B
44-122 Gliwice
Partner: Klosterstraße 46
44787 Bochum, Deutschland
usługodawca
89 konsorcjum: Seris Konsalnet Holding S.A. Seris LAAM Sp. z o.o. ul. Jana Kazimierza 55
01-267 Warszawa
usługodawca
90 Kopalnia Ogorzelec Sp. z o.o. ul. Ogorzelec 116
58-400 Kamienna Góra
dostawca
91 Kostrzewa Transport Ciężarowy ul. Stara Cegielnia 3
47-134 Blotnica Strzelecka
usługodawca
92 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Chopina 96
43-600 Jaworzno
dostawca
93 KWT Sp. z o.o. ul. Bolesława Krzywoustego 1/3
55-330 Wróblowice
usługodawca
94 L.A.S. Spółka Cywilna ul. Jesionowa 3/3
57-530 Międzylesie
usługodawca
95 Lafarge Kruszywa i Beton sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 142 B,
02-305 Warszawa
dostawca
96 Larix Garden ul. Cegielniana 4A/10
30-404 Kraków
podwykonawca
97 LHOIST S.A.  Zakłady Wapiennicze ul. Wapiennicza 7
46-050 Tarnów Opolski
dostawca
98 Logis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sieje 121 a
25-561 Kielce
dostawca
99 Logisti Sp. z o.o. Sp.k. Witków
58-373 Witków
usługodawca
100 M4 Maszyny Marcin Marchwiarz ul. Kamienna 1J
59-300 Lubin
usługodawca
101 Maccaferri Polska Sp. z o.o. ul. Płochocińska 19
03-191 Warszawa
podwykonawca
102 Mariusz Bogacz Sady Dolne 13
59-420 Sady Dolne
usługodawca
103 Markat Plus Renata Brózda-Banasik, Michał Banasik Sp.J. Brody 666
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
dostawca
104 Master Builders Solution Polska ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
dostawca
105 Mateusz Stawinoga ul. Kościelna 15
58-330 Jedlina Zdrój
usługodawca
106 Matserwis Sp. z o.o. ul. Fabryczna 10
41-260 Sławków
dostawca
107 MAZUREK Ireneusz Mazurek ul. Wolności 53C
57-330 Szczytna
podwykonawca
108 MC-BAUCHEMIE ul. Prądzyńskiego 20
63-000 Środa Wielkopolska
dostawca
109 Meblorent Sp. z o.o. ul. Józefa Marcika 12
30-443 Kraków
dostawca
110 Mentor  Consulting sp. z.o.o ul. Szosa Chełmińska 177-181
Toruń 177-181
dostawca
111 Merazet S.A. ul. J.Krauthofera 36
60-203 Poznań
dostawca
112 MiD Małgorzata Woźniak-Gwizdała ul. Główna 34 lok. 1
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
113 Mineral Polska Sp. z o.o. Wesoła 12
58-379 Czarny Bór
dostawca
114 MONTEX Sp.j. Unisławice 43
87-820 Kowal
podwykonawca
115 Mostel sp. z o.o. ul. Roosevelta 2A
66-440 Skwierzyna
dostawca
116 Mota Engil Central Europe S.A. Opolska 110
Kraków 31-323
usługodawca
117 MTMKOL Automatyka Sp. z o.o. ul. Rzeszowska 19A
54-030 Wrocław
Podwykonawca
118 Muller Sp.j. PHU ul. 1-go Maja 82A
58-530 Kowary
dostawca
119 Multiserwis Sp. z o.o. ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
usługodawca
120 Neptun Sp. z o.o. ul. Metalurgiczna 1c
20-234 Lubin
dostawca
121 OLA INTERNATIONAL Sp. z o.o. ul. Rydygiera 8
01-793 Warszawa
dostawca
122 Ozimek Monika Katarzyna ul. Wodna 12
55-002 Kamieniec Wrocławski
usługodawca
123 Ozimek Teresa Krystyna Sady Dolne 7
59-420 Bolków
usługodawca
124 P.P.H.U. DREWTAR sp. z o.o. ul. Składowa 6
42-690 Twaróg
dostawca
125 PBI "MOSTY SKOCZÓW" Ul. Wiślańska 17A
43-430 Skoczów
dostawca
126 PERI Polska ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
usługodawca
127 PHU Eurotrans Sp. z o.o. ul. Taśmowa 3
02-677 Warszawa
usługodawca
128 PHU KYUBI Paweł Kubiak ul. Spółdzielcza 3/14
98-100 Łask
dostawca
129 Piotr Kędziak ul. Parkowa 1/20
58-400 Kamienna Góra
usługodawca
130 POMERANIA F.U Holubczat Anna Zahutyń 4/1
38-500 Sanok
dostawca
131 PORR Infra Gesellschaft Sironastrabe 4
5071 Walss Austria
podwykonawca
132 PORR Infra Gmhb Sironastrabe 4
5071 Walss Austria
podwykonawca
133 PPHU A&D GAZONEX ul. Izerska 12/4
58-512 Stara Kamienica
dostawca
134 PPHU AMAPI Paulina Cybuch ul. J. Poniatowskiego 24
58-370 Boguszów-Gorce
podwykonawca
135 PPHU Viola ul. Sienkiewicza 12,
Dziećmorowice 58-308 Wałbrzych
podwykonawca
136 PPTU KAMAR Marcin Kasprzyk Wierzchosławice 161
59-420 Bolków
podwykonawca
137 PPUH PRIMA-BUD Andrzej Sobczyk ul. Wiśniowa 5a
27-600 Sandomierz
usługodawca
138 PREFEBUD ul. Piaski Zamiejskie 255
08-110 Siedlce
dostawca
139 PRI WYSOWA Sp. z o.o. ul. Przyszłość 87
05-126 Stanisławów Pierwszy
podwykonawca
140 PROGÓR Ireneusz Biel ul. Sokołowskiego 13
58-309 Wałbrzych
podwykonawca
141 Prosper Izabela Łątka ul. Tatrzańska 24
27-230 Brody
podwykonawca
142 Przedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane Instel A. Dudkiewicz i Wspólnicy sp.j. ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra
podwykonawca
143 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu Usług „KAMEX” Sp. z o.o. ul. Legnicka nr 8A
58-400 Kamienna Góra
podwykonawca
144 Przedsiębiorstwo Rolne Adrian Węglewski Piotrowice 85
59-424 Męcinka
dostawca
145 Przedsiębiorstwo Rolne Grzegorz Węglewski Piotrowice 85
59-424 Męcinka
dostawca
146 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CONKRET” – Jan Krupa Raszów 24
58-400 Kamienna Góra
podwykonawca
147 Rawlplug S.A. ul. Kwidzyńska 6
51-416 Wrocław
dostawca
148 RC GRANIT Sp. z o.o. ul. Sokołowska 2 ABC
95-100 Zgierz
dostawca
149 RESTAURACJA "ZACISZE" I ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY Irena Czubek Rynek 27a
59-420 Bolków
usługodawca
150 Retrans Roman Pindel ul. Waleriana Łukasińskiego nr 2 lok. 6
59-400 Jawor
usługodawca
151 Robert Postuła ul. Reymonta 18
59-400 Jawor
usługodawca
152 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Przyszłość" ul. Główna 264
58-318 Stare Bogaczowice
usługodawca
153 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Przyszłość” ul. Głowna 264
58-318 Stare Bogaczowice
usługodawca
154 ROTANES Mierzejewska-Rozwadowska Barbara ul. Telewizyjna 1
01-492 Warszawa
podwykonawca
155 Rutkowski Stanisław Usługi Transportowe Witków 25
58-379 Czarny Bór
usługodawca
156 S. i A. Pietrucha Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 10
98-235 Błaszki
dostawca
157 SABEL Sp. z o.o. ul. Wagonowa 28b
53-609 Wrocław
dostawca
158 SAN-GAZ Kardach S.K. ul. Brzozowa 3
63-200 Jarocin
podwykonawca
159 SCOR-STAL Sp. z o.o. Ul. Kostrogaj 9/5
09-402 Płock
podwykonawca
160 SIKA POLAND Sp. z o.o. ul. Karczunkowska 89
02-871 Warszawa
dostawca
161 SIS INDUSTRIAL SERVICES Sp. z o.o. ul. Nowa 9
83-111 Miłobądz
usługodawca
162 Skóra Dariusz DS-COMM ul. Zofii Kossak 35
43-436 Górki Wielkie
podwykonawca
163 Skysnap Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
podwykonawca
164 STAL SERVICE Sp. z o.o. ul.Hołubcowa 123
02-854 Warszawa
dostawca
165 STANGL TECHNIK Polska Sp. z o.o. Ul. Gdyńska 25
58-100 Świdnica
podwykonawca
166 Stanisław Lulkowski ul. Główna 19
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
167 SUPPTON Mariusz Lach Nieciszów 95
56-400 Oleśnica
podwykonawca
168 SWG Sp. z o.o. Prusice 54
58-500 Złotoryja
usługodawca
169 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. ul. Kościelna 1
47-300 Krapkowice
dostawca
170 Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z.o.o ul. Częstochowska 12,
58-100 Świdnica
podwykonawca
171 TECH-MET Sp. z o.o. ul. Wańkowicza 20
58-304 Wałbrzych
podwykonawca
172 TEL-BUD Sp. z o.o. ul. Gdyńska 25/22
58-100 Świdnica
podwykonawca
173 ThyssenKrupp Matrials Poland S.A. ul. Grudziądzka 159
87-100 Toruń
dostawca
174 TORBUD Stefan Torończak Swojków 1b
55-216 Domaniów
usługodawca
175 ToRoPol So. z o.o. ul. Czarna Droga 29
03-620 Warszawa
dostawca
176 TRANSKOP Roboty Ziemne Jan Biernacki Blisko 323
33-314 Łososina Dolna
usługodawca
177 TRANS-POL Błażej Przespolewski Mąkownica 45
62-230 Witkowo
usługodawca
178 UGASIMY.pl Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 66/13.B.04
53-413 Wrocław
dostawca
179 ULMA Construccion Polska S.A. Koszajec 50
05-840 BRWINÓW
podwykonawca
180 Umbrella-Trans Sp. z o.o. ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
usługodawca
181 Usługi Sprzętowe Samól Jolanta Golejowo nr 27
63-921 Chojno
usługodawca
182 ViaCon Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6
64-130 Rydzynka
dostawca
183 Viateco Sp. z o.o. ul. Krakowska 1
40-391 Katowice
dostawca
184 VOLTAR System Sp. z o.o. ul. Oświęcimska 82
43-100 Tychy
podwykonawca
185 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
podwykonawca
186 Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. ul. Legnicka 51
54-203 Warszawa
dostawca
187 Wasti Polska Sp. z o.o. ul. Opolska 17
47-300 Krapkowice
usługodawca
188 Wiesław Piłkowski i Jadwiga Piłkowska ul. Główna 6
58-312 Stare Bogaczowice
usługodawca
189 Wurth Polska Sp. z o.o. ul. Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
dostawca
190 Z.P.H.U. LEADER Jackowski Mirosław ul. Ściegiennego 14
58-560 Jelenia Góra
usługodawca
191 ZBYCH-POL & MOBET Sp. z o.o. ul. Betonowa 2
88-300 Mogilno
dostawca
192 Zespół projektowy AMD Ewa Lasoń-Piechota ul. Fryderyka Chopina 94
43-600 Jaworzno
podwykonawca
193 ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Ul. Folwark 1
63-900 Rawicz
dostawca