Podwykonawcy/Usługodawcy/Dostawcy

Serwis dla Podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow


Lista zatwierdzonych Podwykonawców/Usługodawców/Dostawców
L.p. Kategoria podmiotu Pełna nazwa podmiotu
1 Usługodawca IVIA S.A. - Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice
2 Dalszy Usługodawca GEOPOINT - Grzegorz Strychar - ul. Melisowa 18, 51-180 Wrocław
3 Dalszy Usługodawca Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA
- ul. Osada Ojców 38, 04-211 Warszawa
4 Dalszy Usługodawca AGRO TRADE Grzegorz Bujak - Cedzyna 180G, 25-900 Kielce
5 Dalszy Usługodawca Zespół Projektowy AMD Ewa Lasoń-Piechota - ul. Fryderyka Chopina 94; 43-600 Jaworzno
6 Dalszy Usługodawca iC consulenten Ziviltechniker GesmbH - Schönbrunner Straße 297; 1120 Vienna Austria
7 Dalszy Usługodawca TFD consuling engineer e.u. - Blasnitzen 13; A-9135 Eisenkappel Austria
8 Dalszy Usługodawca PORR Infra Gmbh - Sironastraße 4, 5071 Wals Austria
9 Dalszy Usługodawca Inmost-Projekt Sp. z o.o. - ul. Lompy 15/2; 44-100 Gliwice
10 Dostawca Keyence International NV/SA - Bedrijvenlaan 5; 2800 Mechelen (Belgium)
11 Dostawca Merazet S.A. - ul. J.Krauthofera 36, 60-203 Poznań
12 Dostawca ToRoPol Sp. z o.o. - ul. Czarna Droga 29, 03-600 Warszawa
13 Dalszy Usługodawca Skóra Dariusz DS. COMM - ul. Zofii Kossak 35, 43-436 Górki Wielkie
14 Dostawca EMEL s.c. - ul. Pokrzywicka 12, 04-320 Warszawa
15 Dostawca Geolab Sprzęt Geotechniczny i Pomiarowy - ul. Szosa Lubelska 4, 05-077 Warszawa
16 Dalszy Usługodawca PROGÓR Ireneusz Biel - ul. Wyszyńskiego 28/4, 58-309 Wałbrzych
17 Dalszy Usługodawca Ochrona Przeciwpożarowa Ryszard Siata - ul. Marcina Szeligiewicza 26/16, 40-074 Katowice
18 Dalszy Usługodawca M/S/R/K TRUSDET ADVISER GROUP SP z o.o. - ul. Rybnicka 43, 43-190 Mikołów
19 Dostawca VIATECO Sp. z o.o. - ul. Krakowska 1, 40-391 Katowice
20 Dalszy Usługodawca Skysnap Sp. z o.o. - Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
21 Dostawca Atlas Copco Sp. z o.o. - ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa
22 Dalszy Usługodawca HVL-Project Sławomir Śląski - ul. Osiedle Dziekana 6B/15, 41-253 Czeladź
23 Dalszy Usługodawca Engineer Georg Pyttlik - Saarbrucker Strasse, 66557 Lllingen
24 Dalszy Usługodawca inDRA Michał Drabiński - ul. Henryka Brodatego 53/25, 02-496 Warszawa
25 Dostawca Konsorcjum Stali S.A. - ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie
26 Dostawca ThyssenKrupp Materials Poland S.A. - ul. Grudziądzka 159, 87-100 Toruń
27 Usługodawca Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
- al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
28 Usługodawca/
Podwykonawca
PPTU KAMAR Marcin Kasprzyk - Wierzchosławice 161, 59-420 Bolków
29 Usługodawca Piotr Kędziak - ul. Parkowa 1/20, 58-400 Kamienna Góra
30 Usługodawca PPHU AMAPI Paulina Cybuch - Józefa Poniatowskiego 24, 58-370 Bogószów-Gorce
31 Usługodawca Gmina Bolków - ul. Rynek 1, 59-420 Bolków
32 Usługodawca Robert Postuła - ul. Reymonta 18, 59-400 Jawor
33 Usługodawca Ko-Eco Andrzej Kozaczyk - Aleja Lipowa 36, 64-920 Piła
34 Usługodawca Mentor Consulting Sp. z o.o. - ul. Szosa Chełmińska 177-181, Toruń
35 Usługodawca Mota-Engil Central Europe S.A. - ul. Opolska 110, 31-323 Kraków
36 Usługodawca PORR Infra Gesellschaft - ul. SirinastraBe 4, 5071 Wals, Austria
37 Usługodawca Grzegorz Gruszecki / Ewa Gruszecka - ul. Sady Dolne 10A, 59-420 Bolków
38 Usługodawca Seris Konsalnet Holding S.A. / Seris LAAM Sp. z o.o. - ul. Jana Kazimierza 55, 01-267 Warszawa
39 Usługodawca STAL-SERVICE Sp. z o.o. - ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa
40 Usługodawca Archeologia Krzysztof Starzyński - ul. Iwo Jaworskiego 3, 54-701 Wrocław
41 Usługodawca Thornet Białowąs Spółka Jawna - ul. Częstochowska 15, 44-100 Gliwice
42 Usługodawca Kru-Gro Jacek Kruszewski - ul. Piękna 6, lok. U1, 19-300 Ełk
43 Usługodawca C-GEO Usługi Geodezyjne Wojciech Cekira - ul. Wyki 6, 32-065 Krzeszowice
44 Usługodawca Piotr Seget - ul. Stara Kolonia 59, 42-700 Lubliniec
45 Dalszy Usługodawca Teresa Krystyna Ozimek - ul. Sady Dolne 7, 59-420 Bolków
46 Dalszy Usługodawca Monika Katarzyna Ozimek - ul. Wodna 12, 55-002 Kamieniec Wrocławski
47 Dalszy Usługodawca VOLTAR System Sp. z o.o. - ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy
48 Usługodawca Dariusz Gwizdała - ul. Główna 34, Stare Bogaczowice
49 Usługodawca L.A.S. Spółka Cywilna - ul. Jesionowa 3/3, 57-530 Międzylesie
50 Dalszy Usługodawca Usługi Ogólnobudowlane Osojca Robert - Czardów 176, 58-400 Kamienna Góra
51 Dalszy Usługodawca ITEL Sp. z o.o. sp. k. - ul. Konopnickiej 5, 63-700 Krotoszyn
52 Dalszy Usługodawca MISTA PROJEKT ROKSANA STANEK - Wierzchosławice 50a, 59-420 Bolków
53 Usługodawca AXIS Grupa Geodezyjna Sp. z o.o. - ul. Piekary 383, 32-060 Liszki
54 Dalszy Usługodawca GEOTEKO Serwis Spółka z o.o. - ul. Wałbrzyska 14/16, 02-739 Warszawa
55 Dalszy Usługodawca ELEKTRO-ROL Ireneusz Chwołka - ul. Główna 37A, 58-410 Marciszów
56 Dalszy Usługodawca Rotanes Mierzejewska-Rozwadowska Barbara - ul. Telewizyjna 1, 01-492 Warszawa
57 Usługodawca AOR PH B. Staszak - ul. Republikańska 8, 59-420 Bolków
58 Usługodawca Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Przyszłość" - ul. Główna 264, 58-318 Stare Bogaczowice
59 Dostawca CONAN Anna Wojciechowska - ul. Skrajna 99A lok 1., 26-600 Radom
60 Usługodawca Katarzyna Krupecka - ul. Lipienicy 7, 58-405 Krzeszów
61 Dostawca Matserwis Sp. z o.o. - ul. Fabryczna 10, 41-260 Sławków
62 Usługodawca ROTANES Mierzejewska-Rozwadowska Barbara - ul. Telewizyjna 1, 01-492 Warszawa
63 Usługodawca Zakład Towarowo-Budowlany "Pajor" Józef Podbielski - ul. Chorwacka 11, 58-100 Świdnica
64 Usługodawca Grzegorz Morawski - ul. Główna 23, 58-312 Stare Bogaczowice
65 Usługodawca KA-RO Sp. z o.o. - ul. Myśliborska 98E/149, 03-185 Warszawa
66 Usługodawca Mariusz Bogacz - Sady Dolne 13, 59-420 Sady Dolne
67 Usługodawca Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z.o.o. - ul. Częstochowska 12. 58-100 Świdnica
68 Usługodawca AKTIV Sp.z o.o. - ul. Główna 15, 58-312 Stare Bogaczowice
69 Usługodawca Stanisław Lulkowski - ul. Główna 19, 58-312 Stare Bogaczowice
70 Usługodawca Wiesław Piłkowski, Jadwiga Piłkowska - ul. Główna 6, 58-312 Stare Bogaczowice
71 Podwykonawca ITEL Sp. z o.o. sp. k. - ul. Konopnickiej 5, 63-700 Krotoszyn
72 Podwykonawca PPHU Viola - ul. Sienkiewicza 12, Dziećmorowice 53-308 Wałbrzych
73 Podwykonawca GOLFMAR Grzegorz Marcinków - ul. Kościelna 61, 43-360 Bystra
74 Podwykonawca INNOVO TECHNOLOGY Sp. Z o.o. Sp.k. - ul.Twarda 18, 00-105 Warszawa
75 Usługodawca Jolanta Skrzydeł - Wierzchosławice 161, 59-420 Bolków
76 Usługodawca Jerzy Wojciech Nowak - Pisarzowice 145, 58-424 Kamienna Góra
77 Podwykonawca GEOTEKO Serwis Spółka z o.o. - ul. Wałbrzyska 14/16, 02-7339 Warszawa
78 Dostawca GONAR systems International Sp. Z o.o. - ul. Obroki 109, 40-833 Katowice
79 Dostawca Bochumer Eisenhutte GmbH & Co.KG 44787 Bochum, Deutschland, KlosterstraBe 46 - ul. Jasna 31B, 44-122 Gliwice
80 Dostawca Mostel Sp. z o.o. - ul. Rossevelta2A, 66-440 Skwierzyna
81 Usługodawca PROGÓR Ireneusz Biel - ul. Wyszynskiego 28/4, 58-309 Wałbrzych
82 Usługodawca MAZUREK Ireneusz Mazurek - ul. Wolności 63C, 57-330 Szczytna
83 Podwykonawca Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe "Instel" - ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra
84 Usługodawca ROTANES Mierzejewska Rozwadowska Barbara - ul. Telewizyjna 1, 01-492 Warszawa
85 Dostawca Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. - ul. Aleje Jerozolimskie nr 142B
86 Dostawca GODEL BETON Sp. z o.o. - ul. Kępińska 3, 51-132 Wrocław
87 Dostawca P.P.H.U. DREWTAR Sp. z o.o. - ul. Składowa 6, 42-690 Tworóg
88 Usługodawca MiD Małgorzata Woźniak-Gwizdała - ul. Główna 34 lok.1, 58-312 Stare Bogaczowice
89 Podwykonawca CONKRET - Jan Krupa - Raszów 24, 58-400 Kamienna Góra
90 Dostawca HTI BP sp. z o.o. - ul. Klonowa 1, 55-200 Oława
91 Podwykonawca P.H.U.B. Prosper Izabela Łątka - ul. Tatrzańska 24, Brody 27-230
92 Podwykonawca Franki Polska Spółka z o.o. - ul. Jasnogórska 44, 31-358 Kraków
93 Dalszy podwykonawca PREFABUD - ul. Piaski Zamiejskie 255, 08-110 Siedlce
94 Usługodawca Grzegorz Długołęcki, Izabela Długołęcka - Sędzisłąw 131 A, 58-410 Marciszów
95 Usługodawca Geodeta Ziviltechnikergellschaft mbH
96 Dostawca Haberkorn Sp. z o.o. - ul. Powstańców Śląskich 238, 44-348 Skrzyszew
97 Podwykonawca EL-WACH Sp. z o.o. - ul. Stanisławska 47, 54-611 Wrocław
98 Podwykonawca Ugasimy.pl Sp. Z o.o. - ul. Gwiaździsta 66/13, 53-413 Wrocław
99 Podwykonawca KAMEX - ul. Legnicka nr 8A, Kamienna Góra
100 Podwykonawca Zakład Torowo-Budowlany „PAJTOR” Józef Podbierski - ul. Chorwacka 11, 58-100 Świdnica
101 Podwykonawca MTMKOL Automatyka Sp. z o.o. - ul. Rzeszowska 19A, 54-030 Warszawa
102 Podwykonawca Austin Powder Polska Sp. Z o.o. - ul. Łukaszów 37, 59-516 Zagrodno
103 Dostawca Bochum GmbH - ul. Kolkmannskamp 8, 44879 Bochum
104 Dostawca DESPOL Techniki montażowe - ul. Podgórska 2 I, 02-921 Warszawa
105 Dostawca Adrian Węglewski - ul. Piotrowice 85, 59-424 Męcinka
106 Dostawca Air Products Sp. Z o.o. - ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa
107 Dostawca FUSCH OIL - ul. Kujawska 102, 44-101 Gliwice
108 Dostawca KTK Tomasz Kietliński - ul. Anny Jantar 6/8, 45-807 Opole