Podwykonawcy/Usługodawcy/Dostawcy

Serwis dla Podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow


Lista zatwierdzonych Podwykonawców/Usługodawców/Dostawców
L.p. Kategoria podmiotu Pełna nazwa podmiotu
1 Usługodawca IVIA S.A. - Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice
2 Dalszy Usługodawca GEOPOINT - Grzegorz Strychar - ul. Melisowa 18, 51-180 Wrocław
3 Dalszy Usługodawca Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA
- ul. Osada Ojców 38, 04-211 Warszawa
4 Dalszy Usługodawca AGRO TRADE Grzegorz Bujak - Cedzyna 180G, 25-900 Kielce
5 Dalszy Usługodawca Zespół Projektowy AMD Ewa Lasoń-Piechota - ul. Fryderyka Chopina 94; 43-600 Jaworzno
6 Dalszy Usługodawca iC consulenten Ziviltechniker GesmbH - Schönbrunner Straße 297; 1120 Vienna Austria
7 Dalszy Usługodawca TFD consuling engineer e.u. - Blasnitzen 13; A-9135 Eisenkappel Austria
8 Dalszy Usługodawca PORR Infra Gmbh - Sironastraße 4, 5071 Wals Austria
9 Dalszy Usługodawca Inmost-Projekt Sp. z o.o. - ul. Lompy 15/2; 44-100 Gliwice
10 Dostawca Keyence International NV/SA - Bedrijvenlaan 5; 2800 Mechelen (Belgium)
11 Dostawca Merazet S.A. - ul. J.Krauthofera 36, 60-203 Poznań
12 Dostawca ToRoPol Sp. z o.o. - ul. Czarna Droga 29, 03-600 Warszawa
13 Dalszy Usługodawca Skóra Dariusz DS. COMM - ul. Zofii Kossak 35, 43-436 Górki Wielkie
14 Dostawca EMEL s.c. - ul. Pokrzywicka 12, 04-320 Warszawa
15 Dostawca Geolab Sprzęt Geotechniczny i Pomiarowy - ul. Szosa Lubelska 4, 05-077 Warszawa
16 Dalszy Usługodawca PROGÓR Ireneusz Biel - ul. Wyszyńskiego 28/4, 58-309 Wałbrzych
17 Dalszy Usługodawca Ochrona Przeciwpożarowa Ryszard Siata - ul. Marcina Szeligiewicza 26/16, 40-074 Katowice
18 Dalszy Usługodawca M/S/R/K TRUSDET ADVISER GROUP SP z o.o. - ul. Rybnicka 43, 43-190 Mikołów
19 Dostawca VIATECO Sp. z o.o. - ul. Krakowska 1, 40-391 Katowice
20 Dalszy Usługodawca Skysnap Sp. z o.o. - Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
21 Dostawca Atlas Copco Sp. z o.o. - ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa
22 Dalszy Usługodawca HVL-Project Sławomir Śląski - ul. Osiedle Dziekana 6B/15, 41-253 Czeladź
23 Dalszy Usługodawca Engineer Georg Pyttlik - Saarbrucker Strasse, 66557 Lllingen
24 Dalszy Usługodawca inDRA Michał Drabiński - ul. Henryka Brodatego 53/25, 02-496 Warszawa
25 Dostawca Konsorcjum Stali S.A. - ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie
26 Dostawca ThyssenKrupp Materials Poland S.A. - ul. Grudziądzka 159, 87-100 Toruń
27 Usługodawca Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
- al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
28 Usługodawca PPTU KAMAR Marcin Kasprzyk - Wierzchosławice 161, 59-420 Bolków
29 Usługodawca Piotr Kędziak - ul. Parkowa 1/20, 58-400 Kamienna Góra
30 Usługodawca PPHU AMAPI Paulina Cybuch - Józefa Poniatowskiego 24, 58-370 Bogószów-Gorce
31 Usługodawca Gmina Bolków - ul. Rynek 1, 59-420 Bolków
32 Usługodawca Robert Postuła - ul. Reymonta 18, 59-400 Jawor
33 Usługodawca Ko-Eco Andrzej Kozaczyk - Aleja Lipowa 36, 64-920 Piła
34 Usługodawca Mentor Consulting Sp. z o.o. - ul. Szosa Chełmińska 177-181, Toruń
35 Usługodawca Mota-Engil Central Europe S.A. - ul. Opolska 110, 31-323 Kraków
36 Usługodawca PORR Infra Gesellschaft - ul. SirinastraBe 4, 5071 Wals, Austria
37 Usługodawca Grzegorz Gruszecki / Ewa Gruszecka - ul. Sady Dolne 10A, 59-420 Bolków
38 Usługodawca Seris Konsalnet Holding S.A. / Seris LAAM Sp. z o.o. - ul. Jana Kazimierza 55, 01-267 Warszawa
39 Usługodawca STAL-SERVICE Sp. z o.o. - ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa
40 Usługodawca Archeologia Krzysztof Starzyński - ul. Iwo Jaworskiego 3, 54-701 Wrocław
41 Usługodawca Thornet Białowąs Spółka Jawna - ul. Częstochowska 15, 44-100 Gliwice
42 Usługodawca Kru-Gro Jacek Kruszewski - ul. Piękna 6, lok. U1, 19-300 Ełk
43 Usługodawca C-GEO Usługi Geodezyjne Wojciech Cekira - ul. Wyki 6, 32-065 Krzeszowice
44 Usługodawca Piotr Seget - ul. Stara Kolonia 59, 42-700 Lubliniec
45 Dalszy Usługodawca Teresa Krystyna Ozimek - ul. Sady Dolne 7, 59-420 Bolków
46 Dalszy Usługodawca Monika Katarzyna Ozimek - ul. Wodna 12, 55-002 Kamieniec Wrocławski
47 Dalszy Usługodawca VOLTAR System Sp. z o.o. - ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy
48 Usługodawca Dariusz Gwizdała - ul. Główna 34, Stare Bogaczowice
49 Usługodawca L.A.S. Spółka Cywilna - ul. Jesionowa 3/3, 57-530 Międzylesie
50 Dalszy Usługodawca Usługi Ogólnobudowlane Osojca Robert - Czardów 176, 58-400 Kamienna Góra
51 Dalszy Usługodawca ITEL Sp. z o.o. sp. k. - ul. Konopnickiej 5, 63-700 Krotoszyn
52 Dalszy Usługodawca MISTA PROJEKT ROKSANA STANEK - Wierzchosławice 50a, 59-420 Bolków
53 Usługodawca AXIS Grupa Geodezyjna Sp. z o.o. - ul. Piekary 383, 32-060 Liszki
54 Dalszy Usługodawca GEOTEKO Serwis Spółka z o.o. - ul. Wałbrzyska 14/16, 02-739 Warszawa
55 Dalszy Usługodawca ELEKTRO-ROL Ireneusz Chwołka - ul. Główna 37A, 58-410 Marciszów